Normalna wielkość czcionki Średnia czcionka Duża czcionka Wysoki kontrast
Biuletyn Informacji Publicznej Elektroniczna Skrzynka Podawcza RSS Kontakt Mapa strony
Piątek, 14 grudnia 2018 r.

Wydarzenia

XI Jesienna Giełda Ogrodnicza i Podkarpackie Święto Winobrania

Zdjęcie

W dniu 2 października 2016 r. delegacja z Gminy Laszki reprezentowana przez przedstawicieli samorządu, Rady Gminy oraz Koła Gospodyń Wiejskich z Korzenicy wzięła udział w XI Jesiennej Giełdzie Ogrodniczej i Podkarpackim Święcie Winobrania 2016, które odbyły się w Podkarpackim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Boguchwale. Samorząd i Radę na święcie reprezentowali: Wójt Gminy Laszki – Stanisław Gonciarz, inspektor w Referacie Spraw Obywatelskich i Społecznych – Andrzej Halwa i Radny Rady Gminy w Laszkach – Tomasz Zawitkowski.

Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Korzenicy przygotowały smaczne dania, ciasta i przekąski, zastawiając smakowitościami cały przygotowany na stoisku stół. Kolejka do degustacji była ciągła przez całe święto – w tym czasie ze stołu zniknęły wszystkie dania. Ich dotychczasowa praca została doceniona przez komisję oceniającą.

Gospodynie z Korzenicy zostały wyróżnione w konkursie „Najlepszy produkt podkarpacki – przetwory owocowe i warzywne z domowej spiżarni. Wraz z wyróżnieniem otrzymały listy gratulacyjne oraz nagrodę.

Odznaczenie otrzymali także Pani Ewa Ślisz-Toborowicz wraz z mężem Janem z Bukowiny. Państwo Toborowiczowie zostali laureatami konkursu „Agroliga 2016”. Odznaczenie naszych mieszkańców pierwszym miejscem w tym konkursie wojewódzkim świadczy o wielkim zaangażowaniu w rolnictwo.

Odznaczonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie
Przejdź do góry strony