Normalna wielkość czcionki Średnia czcionka Duża czcionka Wysoki kontrast
Biuletyn Informacji Publicznej Elektroniczna Skrzynka Podawcza RSS Kontakt Mapa strony
Czwartek, 21 marca 2019 r.

Wydarzenia

Festyn z okazji Święta Rodziny w Wietlinie

Zdjęcie Zdjęcie

Niedziela 4 czerwca 2017 r. upłynęła pod znakiem wspaniałej zabawy całych rodzin. Na placu przed Świetlicą Wiejską w Wietlinie odbył się festyn z okazji Święta Rodziny.
Uroczystość rozpoczęła się częścią artystyczną dedykowaną Rodzicom. Została ona przygotowana przez nauczycieli i uczniów Szkoły Podstawowej w Wietlinie. Uczniowie wyrecytowali wiersze, śpiewali piosenki, a poszczególne klasy zaprezentowały przepiękne tańce. Dla dzieci – z okazji ich święta – organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. Mogły one bawić się na dmuchanym placu zabaw, korzystać ze zjeżdżalni i ścianki wspinaczkowej. Ponadto dużym zainteresowaniem dzieci cieszyło się malowanie twarzy i loteria fantowa.

Uczestnicy festynu mogli obejrzeć przejazd zabytkowych motocykli. Odbyła się także prezentacja sprzętu gaśniczego i pokazy przygotowane przez członków Ochotniczej Straży Pożarnej z Wietlina.

Na wszystkich zgromadzonych czekały także grillowane kiełbaski, lody, napoje oraz wata cukrowa. Wspaniała zabawa całych rodzin trwała do wieczora.

Organizatorzy składają podziękowania za pomoc finansową współorganizatorom: Sławomir Brzoza, Krystyna i Wiesław Puterlowie, Aneta Brzoza, Leszek Żołyniak, Danuta Kopeć, Monika i Tomasz Greniowie, Joanna i Daniel Derewońko, Witold Kruk, Firma SKŁAD Gałuszka, Rada Rodziców, Grono Pedagogiczne, Akcja Katolicka w Wietlinie.

Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie
Przejdź do góry strony