Normalna wielkość czcionki Średnia czcionka Duża czcionka Wysoki kontrast
Biuletyn Informacji Publicznej Elektroniczna Skrzynka Podawcza RSS Kontakt Mapa strony
Niedziela, 24 lutego 2019 r.

Wydarzenia

Projekt Młode Kadry Podkarpacia

Zdjęcie

Tarnobrzeska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A informuje, iż 29 marca br. rozpocznie się REKRUTACJA do projektu pt. "Młode kadry podkarpacia". Projekt zakłada wielopłaszczyznową aktywizację zawodowo-edukacyjną poprzez wsparcie szkoleniowo-doradcze oraz staże zawodowe dla Uczestników/czek projektu, które przyczynią się do łagodzenia problemów lokalnych rynku pracy wśród osób młodych i podniesienia poziomu ich aktywności zawodowej. Ponadto projekt będzie miał pozytywny wpływ na promowanie i rozwój przedsiębiorczości lokalnej poprzez utworzenie minimum 12 nowych firm w województwie podkarpackim oraz wpłynie na długofalowe tworzenie nowych miejsc pracy dzięki powstałym firmom.

Projekt skierowany jest do osób bezrobotnych niezarejestrowanych w PUP lub biernych zawodowo, w wieku 15 - 29 roku życia w tym osób niepełnosprawnych, nie uczestniczących w kształceniu lub szkoleniu – tzw. Młodzież NEET, zamieszkałych na terenie województwa podkarpackiego.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Biurze Projektu w Tarnobrzegu ul. Dąbrowskiej 15 pok. 210 od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 – 15.30 Tel. 533 399 367 lub na stronie projektu www.mlodekadrypodkarpacia.pl

Zapraszamy do udziału w projekcie!!!

Projekt realizowany na podstawie umowy z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Rzeszowie w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Przejdź do góry strony