Normalna wielkość czcionki Średnia czcionka Duża czcionka Wysoki kontrast
Biuletyn Informacji Publicznej Elektroniczna Skrzynka Podawcza RSS Kontakt Mapa strony
Poniedziałek, 25 maja 2020 r.

Wydarzenia

Montaż urządzeń siłowni zewnętrznej w Wietlinie

Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie

Zadanie realizowane przy pomocy środków z budżetu Województwa Podkarpackiego w ramach Podkarpackiego Programu Odnowy Wsi na lata 2017-2020

W listopadzie zakończono montaż urządzeń siłowni zewnętrznej w miejscowości Wietlin. Urządzenia zamontowano w dogodnej dla mieszkańców lokalizacji, w centrum wsi, w bezpośrednim sąsiedztwie świetlicy wiejskiej oraz szkoły.
Do dyspozycji mieszkańców oddano 8 szt. urządzeń oraz ławki, aby zapewnić osobom korzystającym z siłowni miejsce odpoczynku po miejmy nadzieję intensywnym treningu.

Urządzenia siłowni zostały zamontowane przez członków OSP Wietlin w ramach partnerskiej współpracy. W realizacje zadania włączyli się również członkowie Stowarzyszenia Przyjaciół Wsi Wietlin, którzy uporządkowali teren siłowni po montażu urządzeń.

Realizacja zadania była możliwa dzięki zaangażowaniu mieszkańców, którzy sami wskazali zadanie przeznaczone do realizacji w ramach Programu. Projekt oprócz wymiernych korzyści w postaci poprawy infrastruktury sportowo rekreacyjnej przyczynił się do integracji społeczności lokalnej.

Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie
Przejdź do góry strony