Normalna wielkość czcionki Średnia czcionka Duża czcionka Wysoki kontrast
Biuletyn Informacji Publicznej Elektroniczna Skrzynka Podawcza RSS Kontakt Mapa strony
Poniedziałek, 25 września 2023 r.

Wydarzenia

Apel w sprawie sposobu załatwiania spraw urzędowych

Szanowni Państwo!

W związku z zaistniałą sytuacją rozprzestrzeniania się koronawirusa w Polsce jak i w tym w Województwie Podkarpackim, ze względów bezpieczeństwa, zwracamy się z prośbą o przełożenie, o ile to możliwe, załatwiania spraw osobiście w Urzędzie Gminy Laszki oraz innych jednostkach organizacyjnych. Wszelkie opłaty i podatki mogą Państwo regulować za pomocą przelewów bankowych poprzez systemy bankowości elektronicznej, a w razie pytań, czy konieczności omówienia danej sprawy polecamy korzystanie z telefonów, bądź poczty elektronicznej.



NUMERY KONT:
  • Należności z tytułu podatków i opłat skarbowych:
    94 9113 1043 0000 0000 0013 0019
  • Opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi:
    55 9113 1043 2006 6000 0013 0010
  • Opłaty za wodę i ścieki:
    74 9113 1043 0000 0004 8943 0001


Apelujemy jednocześnie o niepopadanie w panikę i niewykupywanie masowo artykułów żywnościowych. Zgodnie z informacjami płynącymi z Ministerstwa Rozwoju - nie planuje się zamykania sklepów. Pani Minister Jadwiga Emilewicz uspokaja: "Stanowczo dementuję pojawiające się fakenewsy. Wszystkie sklepy działają i będą działać normalnie! Nie ma mowy o zamykaniu żadnych placówek handlowych!" - poinformowała na Twitterze minister rozwoju.

Prosimy również o wyrozumiałość w obecnej sytuacji. Wśród urzędników są również rodzice małych dzieci, którzy z powodu zamknięcia placówek oświatowych mogą skorzystać z prawa opieki. Jeżeli załatwianie spraw urzędowych nie będzie tak sprawne, jak do tej pory, z góry przepraszamy.

Przejdź do góry strony