Normalna wielkość czcionki Średnia czcionka Duża czcionka Wysoki kontrast
Biuletyn Informacji Publicznej Elektroniczna Skrzynka Podawcza RSS Kontakt Mapa strony
Sobota, 1 kwietnia 2023 r.

Wydarzenia

Kolejny projekt w ramach Podkarpackiego Programu Odnowy Wsi Na Lata 2017-2020 zrealizowany

Logo

Gmina Laszki zakończyła realizację projektu pn. Zakup i montaż urządzeń placu zabaw i siłowni zewnętrznej w m. Bukowina, wspartego środkami budżetu Województwa Podkarpackiego w ramach Podkarpackiego Programu Odnowy Wsi na lata 2017-2020
W ramach projektu zostały zakupione, a następnie zamontowane urządzenia placu zabaw (sześciokąt liniowy, drabinka pozioma i karuzela tarczowa) oraz podwójnych urządzeń siłowni zewnętrznej (wyciąg i krzesło oraz orbitrek i wioślarz).

Realizacja projektu jest doskonałym uzupełnieniem powstałego w ubiegłym roku małego boiska do gier, zwiększy ofertę spędzania czasu wolnego, przyczyni się do poprawy kondycji zdrowotnej mieszkańców, a także do wzmacniania więzi międzypokoleniowych, ze względu na sąsiadujący plac zabaw.

Mieszkańcy Bukowiny wykazali się kreatywnością i chęcią działania w czasie realizacji projektu - od samego początku pomagali przy pracach. Wspólna realizacja projektu przyczyniła się do wzrostu świadomości mieszkańców i większego zainteresowania sprawami wsi.

Koszt całości zadania: 23.989,92 zł

Dofinansowanie PPOW: 10.000,00 zł

Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie
Przejdź do góry strony