Normalna wielkość czcionki Średnia czcionka Duża czcionka Wysoki kontrast
Biuletyn Informacji Publicznej Elektroniczna Skrzynka Podawcza RSS Kontakt Mapa strony
Sobota, 3 czerwca 2023 r.

Wydarzenia

chalengeniebieskiemotyle2021

Zdjęcie #chalengeniebieskiemotyle2021

2 kwietnia przypada Światowy Dzień Świadomości Autyzmu . W związku z tym dziś wraz z koleżankami i kolegami z pracy przystąpiliśmy do akcji. #chalengeniebieskiemotyle2021

W imieniu Urzędu Gminy Laszki dziękujemy za nominację Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jarosławiu i oczywiście z pełnym przekonaniem kontynuujemy akcję. #chalengeniebieskiemotyle2021

NOMINUJEMY:

  1. Ochotnicza Straż Pożarna w Bobrówce
  2. Ochotnicza Straż Pożarna w Korzenicy
  3. Ochotnicza Straż Pożarna w Miękiszu Nowym

Zapraszamy wyżej wymienionych do uczestnictwa w wyzwaniu zainicjowanym przez Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jarosławiu. CELEM akcji jest POSZERZANIE ŚWIADOMOŚCI NA TEMAT AUTYZMU I PRZEKAZANIE ISKIERKI PRZYJAŹNI OSOBOM Z AUTYZMEM I ICH RODZINOM. Jak przekazać taką niebieską iskierkę przyjaźni? To bardzo proste. Wystarczy:

  1. Ubrać się na niebiesko (nie dotyczy służb mundurowych).
  2. Wykonać pracę plastyczną np. odbić niebieskie ręce w kształcie motyla lub serca albo wykonać dowolną aktywność wg. własnej inwencji twórczej np. „taniec motyla".
  3. Zrobić zdjęcie lub nagrać film z tworzenia pracy i wstawić na swój profil na Facebook oraz przesłać na adres motyle2021@soswjaroslaw.onmicrosoft.com Ważne, aby na zdjęciu lub filmie ujęte były pozdrowienia: JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI! (nagrane lub napisane).
  4. Nominować kolejne trzy osoby (może to być również grupa klasowa, oddział przedszkolny lub instytucja) i powiadomić je o tym.
  5. Każda osoba włączająca się do akcji #chalengeniebieskiemotyle2021do publikowanego zdjęcia lub filmu dołącza skopiowany tekst, podając nominowane przez siebie osoby.
  6. Na wykonanie zadania każdy Nominowany otrzymuje 48 godzin.

Trzymamy kciuki za nominowane osoby i życzymy powodzenia.

Przejdź do góry strony